Jednorazowe papierowe serwetki – zastosowanie

10 stycznia 2020

Jeśli chcesz kupić serwetki papierowe, koniecznie odwiedź ten adres

Papierowe serwetki to artykuły higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego baru, herbaciarni czy dowolnego lokalu serwującego żywność. Jakie rodzaje serwetek są zazwyczaj używane? Co wypada mieć na uwadze podczas zamawiania tego produktu?

Papierowe serwetki – zastosowanie

Papierowe serwetki są używane we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, szkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po puby. Te produkty higieniczne jednorazowego użycia są świetnym zamiennikiem tradycyjnych serwetek wykonanych z materiału, a zarazem pozwalają znieść wydatki ponoszone na ich prania oraz przechowywania. W sprzedaży znajdziemy różnego rodzaju serwetki papierowe – wytrzymałe dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się podczas użycia, przez co bardzo dobrze spełniają swoją funkcję, a także jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe wykorzystywane w barach samoobsługowych.

Papierowe serwetki – wybierz najwyższą jakość

Chciałbyś zaopatrzyć swoją restaurację w solidne serwetki papierowe? Rozważ kupno produktów dozowanych pojedynczo. Umożliwia to osiągnięcie wymiernych oszczędności, ograniczając zarazem ilość wytwarzanych odpadów. Często wykorzystywane są także dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w rozmaitych kolorach – są one produkowane dla restauracji, w których nadzwyczaj istotne jest wywołanie dobrego wrażenia. Wypada osobno napomknąć o składanych papierowych serwetkach firmy Tork, które charakteryzują się wysoką solidnością oraz niezwykłą wręcz absorpcją wody. Artykuły te można kupić zarówno w wersji dostosowanej do popularnych dyspenserów na stolik (wertykalnych i horyzontalnych), jak i dozowników do zabudowy czy na bar.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]