Gdzie zamówić książki niezależnych wydawnictw? Polecamy księgarnię online

17 października 2022

Więcej o tanich książkach na https://www.motyleksiazkowe.pl.

Czytanie książek uprzyjemnia życie i jest znakomitym sposobem na to, aby przynajmniej na chwilę odciąć się od codziennych stresów. Mimo rozpowszechnienia się w poprzednim wieku mocnej konkurencji jakimi są filmy, telewizja i internet, książki wciąż będą istotnym elementem naszego życia, ponieważ nawet współcześnie rodzice zazwyczaj starają się, żeby ich dzieci sporo czytały.

Czytanie książek to w dalszym ciągu silna konkurencja dla kina i internetu

Obecnie literatura drukowana nie jest tanią rozrywką, głównie z tego powodu, że po roku 2020 koszt papieru wyraźnie się podniósł. Jednak nie oznacza to, iż trzeba zrezygnować z papierowych książek, zupełnie porzucić czytanie i szukać rozrywki jedynie w telewizji. Ciężko wyliczyć wszystkie pożytki jakie niesie systematyczne poświęcanie czasu książce. Czytanie przed snem pozwala błyskawicznie się rozluźnić i przynosi oczom odpoczynek od szkodliwego oddziaływania niebieskiego światła emitowanego przez wszechobecne ekrany telewizorów, smartfonów oraz tabletów. Zapewnia to dobry sen, a w konsekwencji także ogólnie lepsze zdrowie. Częste oddawanie się lekturze to też rewelacyjna metoda na poznanie nowego słownictwa, a więc łatwiejszą komunikację z innymi ludźmi w bezpośredniej rozmowie oraz pisemnie. Książki otwierają też nowe horyzonty, ponieważ umożliwiają poznanie poglądów oraz widzenie świata ludzi z odległych kręgów kulturowych, politycznych czy religijnych.

Gdzie zamawiać książki – wybierz tanie księgarnie internetowe

Nie tak prosto jest dzisiaj nabyć książki w tradycyjnym sklepie. Malutkie rodzinne księgarnie likwidują się z powodu wysokich kosztów ich prowadzenia. Natomiast markety w swoim asortymencie posiadają tylko powieści kultowych autorów, gdyż jest to towar, który zawsze znajdzie odbiorcę. Miłośnikom niszowych lektur, nieprzerwanie szukającym nowości i cieszących się z czytania dzieł początkujących pisarzy, pozostaje zamawianie w księgarniach online, nierzadko działających też w obszarze dystrybucji. Nabycie książek przez internet jest niesłychanie wygodne i zwykle o wiele tańsze. Księgarnie internetowe regularnie oferują niemałe rabaty (również na nowe publikacje), mają w magazynach powieści z mało znanych wydawnictw i bardzo często przy zakupach powyżej pewnej kwoty oferują nieodpłatną wysyłkę.

Nasza siedziba:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa