Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?

22 stycznia 2020

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o drukarki 3D sprzedaż, znajdziesz na cadxpert.pl

Jednym z pierwszych na polskim rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Najistotniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada narzędzia do druku przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D i projektowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: FDM, SLA i PolyJet, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach DMLS, FDM, PolyJet oraz SLA, SLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń firmy Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do drukowania przestrzennego – kilkanaście propozycji skanerów 3D oraz ponad 20 modeli drukarek 3D. Dodatkowo CadXpert posiadaszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym też materiały specjalistyczne, jak np.: Ultem 9085, Ultem 1010 i inne (dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały używane do druku 3D.

Drukarki 3D dla pasjonatów, biznesmenówi specjalistów

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, biznesmenów i reprezentantów różnych branż (sprzęt marki Stratasys). Firma CadXpert prowadzi sklep online, udostępnia także showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto chce omówić ze specjalistami możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swój projekt lub jest po prostu zaciekawiony procesem druku 3D, powinien odwiedzić krakowski punkt. CadXpert zapewnia również wszechstronną obsługę posprzedażową: przeszkolenie pracowników z obsługi kupionych sprzętów, opiekę serwisową oraz pogwarancyjną czy wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń średnich i małych firm

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet mała lub średniej wielkości firma może zakupić profesjonalną drukarkę czy skaner 3D. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w przypadku branż, jak m.in. odlewnictwo, stomatologia, motoryzacja czy medycyna, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor narzędzi do druku przestrzennego wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą innowacyjne technologie i rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić tylko gigantyczne koncerny. Obecnie – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Sprzęt do drukowania 3D są nieprzerwanie rozwijane i ulepszane, z miesiąca na miesiąc zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma szereg zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz obniżenie kosztów.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]