Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

19 października 2020

Renault części zamienne. Uzyskaj więcej wiadomości

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, nadwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]