Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

26 grudnia 2018

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu komfort, a przy tym osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych materiałów wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, żeby doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]