Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

11 sierpnia 2020

Więcej informacji o przyłbicy ochronnej

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, całkowicie odmieniła nasz bieg życia i relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania określonych środków, które mają chronić nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do supermarketu bądź kina, gdzie najczęściej przebywamy w większym gronie ludzi, powinniśmy bezwzględnie zakładać na nos i usta maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z bawełny?

Wytrzymała przyłbica ochronna zabezpiecza tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają materiałowe maseczki ochronne za niekomfortowe i mają problemy z oddychaniem podczas ich używania, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed zarażeniem wirusem tak samo jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa nos i usta, ale w tym samym czasie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi zaletami są komfort, solidność i nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być używana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po każdym założeniu można zdezynfekować, a samą całość można również wyprać ręcznie (30 razy) za pomocą mydła.

Kto powinien korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i wygodę. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą zakładać ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Nie blokuje ona FaceID, co na pewno uznają za zaletę młodsi użytkownicy.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]