Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

16 listopada 2020

Więcej informacji o ekologicznych środkach czystości.

By zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Chemia gospodarcza – eliminacja zabrudzeń każdego typu

Oferta profesjonalnych środków czystości skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji charakterystycznych zabrudzeń, m.in. osadu z tłuszczów, graffiti, ognisk pleśni lub kamienia kotłowego.

Pielęgnacja powłok przy użyciu chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na pielęgnację oraz zabezpieczenie powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i destrukcyjne działanie różnych czynników. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również specjalne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto nadmienić, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im piękny wygląd.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]