Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

23 listopada 2021

Najnowszą ofertę hurtowni słoików zobaczysz na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że spora część rynku produktów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to też sektor, w którym świetnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą klienta do swojego ekologicznego, pysznego lub niszowego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, by artykuł dłużej pozostał świeży, a więc m.in. w słoiczki i butelki ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, bo poddać je recyklingowi.

Butelki i słoiki w hurcie to metoda optymalizacji kosztów

Wiadomym jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo ocet, smalczyk na kanapki lub dżemy, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie więc dla niego nie tylko metodą optymalizacji wydatków, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego dostawcy słoików i butelek. Tym sposobem też otrzyma opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiczki, butelki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania piwa, wina czy soków. Transportowane są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od objętości opakowań – po 800, 1300, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać nabyty towar osobiście ze składu hurtowni. Razem z paletą słoiczków oraz butelek hurtowo można dodatkowo kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]