Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

14 stycznia 2019

Jeśli poszukujesz bryczesów do jazdy konnej, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2ElnhrZ

Jazda na koniu wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i wielu wyrzeczeń, ale również odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz nabyć wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi przylegają do siodła, co zmniejsza ryzyko otarć naskórka. Prawidłowo wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak wybrać najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych materiałów zapewniających solidną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również łydki i uda, lub kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – liczne kieszonki i elastyczne zakończenia nogawek.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]