Biżuteria z koralem

28 lipca 2020

Chcesz zamówić biżuterię z koralem? Odwiedź tę stronę

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, to symbol siły i bogactwa. Wierzy się, iż biżuteria z koralem strzeże przed złą energią i działa hamująco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini miłości, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci z kolei, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie Twojego stroju

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym dopełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej spotykany jest w barwach białych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości kamienia korala szczególnie związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i stabilne życie rodzinne.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]