Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

7 sierpnia 2020

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom na wino bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]