Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

6 stycznia 2019

Akcesoria do alkoholu zamówisz na superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87

Domowy wyrób trunków alkoholowych, kiedyś ogromnie popularny, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (nalewki przygotowane na własną rękę są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale również skłonność do eksperymentowania, możliwość wytworzenia trunków według naszych upodobań i zadowolenie płynące ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób, które samodzielnie wyrabiają domowe napoje, wybiera wino, piwo, cydr bądź nalewki, choć nie brakuje również miłośników domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w jakich alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w właściwe akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich balonów, rurek, korków czy pojemników. Poza tym do każdego typu alkoholu potrzebne są inne akcesoria – dla wina jest to na przykład prasa do owoców, natomiast w przypadku piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak lista potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Zdecydowanie lepiej będą jednak wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami i ozdobnymi etykietami na wódkę, które bez obaw możemy wręczyć bliskim w charakterze prezentu lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Szczególny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter przyjęcia.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]