Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

24 lutego 2021

Biznesmeni bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a potem kontroluje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezmiernie potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc znakomicie zda egzamin w uczelniach językowych czy prywatnych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]