Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

23 stycznia 2021

Aby uzyskać pomoc specjalistów z szkoły rysunku Kraków, kliknij tutaj.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek także osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Wykazano wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma korzystny oddziaływanie na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też istotnym elementem wychowania. Liczne korzyści płynące z rysowania sprawiają, że wielu z nas postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania wrażliwości, wyobraźni oraz zdolności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Warszawa, Poznań, Gdańsk czy Kraków. Nie brak też kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły prowadzą też naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]