Warsztaty kulinarne – dla początkujących i zaawansowanych

22 czerwca 2020

Warsztat kulinarny Kraków - ta niebywała oferta wszystkich pozytywnie zaskoczy

Wzięcie udziału w kursie kulinarnym to droga do zdobycia nowych umiejętności – poznanie dobrych praktyk produkcyjnych i tajników różnych przepisów albo po prostu powtórzenie podstaw gotowania. Do kogo adresowana jest oferta? Czy warto zapisać się na warsztat kulinarny?

Kurs kulinarny – dla amatorów i zaawansowanych

Umiejętności gotowania nie osiąga się od razu – prawdziwy mistrz potrzebuje czasu, by zapoznać się z zawiłymi recepturami i doskonalić swoją wiedzę. Jeżeli chciałbyś naśladować najlepszych, zgłoś się na kursy kulinarne i ucz się od profesjonalnych kucharzy, którzy opanowali sekrety technik gotowania, a teraz dzielą się nimi z mniej doświadczonymi kursantami. Propozycja skierowana jest do przeróżnych grup odbiorców – zarówno do osób, które chcą podnieść posiadane już kompetencje, ja i do amatorów, którzy zaledwie zaczynają swoją historię z gotowaniem. Warsztaty kulinarne gwarantują spore spektrum tematyczne – można partycypować w szkoleniu z kuchni fit, uczyć się smażyć wyborne steki wołowe, poznać przepisy wegetariańskie, jak również doskonalić receptury tortów, deserów i innych produktów cukierniczych.

Dwie części warsztatu kulinarnego – szkolenie praktyczne i teoretyczne

W jaki sposób prowadzone są zajęcia? Warsztaty kulinarne składają się z dwóch części – szkolenia teoretycznego oraz praktycznego. Część praktyczna jest w całości dedykowany opanowaniu przyrządzenia konkretnych dań, natomiast panel teoretyczny skupia się na opisaniu podstaw. Kursanci wszelkie dania sporządzają osobiście, uczą się także przystrajania potraw na talerzu, a wszystko przebiega w obecności zawodowców. Marzysz, by pozyskać nowe umiejętności kucharskie i podawać swoim gościom przepyszne potrawy? Jeśli szukasz efektywnych kursów kulinarnych prowadzonych z naciskiem na praktykę, skorzystaj z warsztatów oferowanych przez profesjonalnych szefów kuchni, którzy dysponują wieloletnią praktykę w tym fachu.

Nasza siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]