Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

27 marca 2020

Jeżeli interesuje Cię aktualna oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków, skieruj się na http://bit.ly/2wOn6Ux

Dzieci lubią asystować nam w kuchni – podawać i wybierać składniki bądź przystrajać wypieki. Chciałabyś podsycić fascynację swojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – dlaczego warto zapisać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w wieku od 6-10 lat. W czasie warsztatów dzieci nie tylko nabywają pożyteczne umiejętności, ale , co najważniejsze, uczą się niezależności i kształtują swoją kreatywność. A przy tym kapitalnie się bawią. Wybieranie i mieszanie ingredientów, komponowanie ciekawych smaków oraz opanowywanie smacznych przepisów – całość sprawia, iż dzieci z entuzjazmem gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również reguły, jakie należy stosować w kuchni, co w wysokim stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach mogą także uczestniczyć rodzice, stąd jest to znakomita sposobność do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a potem degustować to, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Warsztaty organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. W czasie kursu uczestnicy przygotowują danie główne oraz deser. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – spróbować swoich sił w pieczeniu udekorowanej świeżymi składnikami, pachnącej tradycyjnej pizzy, czy też przygotować smaczny makaron na słono lub słodko. W trakcie kursu grupa przygotowuje też smaczny deser – mus z lodami i kruchym ciastem. Lekcja poprzez udział w zabawie to znakomity sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ukochanych posiłków daje dzieciakom wiele satysfakcji. Nawet bardzo przekorny maluch będzie z pasją uczestniczył w przyrządzaniu doskonałej pizzy czy ozdabianiu tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz bardzo dobre nastawienie do dzieci.

Nasza siedziba:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]