Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

29 października 2023

Skieruj się w to miejsce, jeśli interesuje Cię aktualna oferta kursu digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować warstwy i maski, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, animacją i reklamą.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]