Wiszące kolczyki – odpowiednio dobrane zmienią kształt twarzy

15 września 2020

Kolczyki wiszące znajdziesz na https://www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace

Jeden z najpopularniejszych elementów biżuterii to kolczyki. Noszą je nie tylko kobiety – od wielu lat cieszą się też rosnącym zainteresowaniem wśród mężczyzn, szczególnie tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie można jednak negować, iż kategoryczna większość kolczyków projektowana jest z myślą o kobietach. Nadzwyczaj porywające są szczególnie kolczyki wiszące. Są one bardziej wyraziste, a dzięki temu w zdecydowanie wpływają na to, jak inni odbierają daną stylizację. To powoduje, że są ogromnie popularne pośród kobiet w rozmaitym wieku i ubierających się w odmiennych stylach. Znaczne zróżnicowanie wiszących kolczyków pozwala dobrać je w gruncie rzeczy do dowolnej kreacji. Jak jednak dobrać wiszące kolczyki najlepsze do danej sytuacji? Na które ich aspekty powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – mogą mieć wpływ na wygląd twarzy

Wybierając kolczyki wiszące należy wziąć pod uwagę przede wszystkim ich długość oraz kształt – to właśnie te atrybuty w największej mierze rzutują na to, jak wizualnie będzie widziana nasza twarz. Krótsze kolczyki wiszące powodują, że twarz wydaje się bardziej krągła, z kolei te dłuższe (w sprzedaży dostaniemy takie o długości nawet 6-7 cm) wydłużają ją. Design kolczyków ma tu również gigantyczne znacznie. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, natomiast te bardziej koliste – wręcz . W sprzedaży kupimy także kolczyki bardziej neutralne, które nie wpływają zbytnio na postrzeganie kształtu naszego oblicza – tutaj koniecznie powinniśmy wspomnieć m.in. o kolczykach w kształcie kropli wody.

Nie łącz kolczyków wiszących z ciężkimi bransoletami

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dostosowanych do konkretnego stroju powinno się mieć na uwadze, iż są one niezmiernie rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innych wyrazistych ozdób mogą zatem sprawiać wrażenie egzageracji. Stąd rekomenduje się stronić od zakładania ich do pokaźnych bransolet, wisiorków lub zegarków. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się doskonale, gdy w kreacji zostaną najsilniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z butami, ubraniem i stylizacją włosów.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]