Symbol elegancji – srebrne kolczyki

7 sierpnia 2018

Dowiedz się, gdzie kupić srebrne kolczyki

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – niezwykle uroczystą i w luźniejszym stylu. Zobaczmy w czym tkwi tajemnica, że są tak często wybierane oraz w jakich salonach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych formach. Najbardziej „trendy” są lekkie sztyfty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie często wybierane są długie dodatki, które pięknie wydłużają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione szlachetnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc dobierając je sprawdźmy cechy probiercze oraz technologię ich wykończenia.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się jak nowe, musimy umiejętnie je oczyszczać i systematycznie eliminować najmniejsze zabrudzenia. Powinno się wycierać je często suchą ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie sprawdzajmy natomiast babcinych technik polerowania, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty mocno naruszają delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest niewątpliwie w e-sklepach, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne wyprzedaże. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane Polki.