Wybierz okna energooszczędne

21 lipca 2018

Okna energooszczędne zamówisz na www.oknostol.com.pl

Najbardziej istotnym elementem, o którym nie można zapomnieć przy termomodernizacji domu mieszkalnego, są wytrzymałe okna energooszczędne. Najlepiej sprawdzają się okna drewniane, które obecnie odnajdziemy w wielu opcjach. W jaki sposób są stworzone i co zapewniają?

Okna energooszczędne – zainwestuj w komfort termiczny

Drewniane okna wyprodukowane są z naturalnych komponentów – na przykład sosny i modrzewia. Cechują się doskonałymi atrybutami, dzięki czemu w niczym nie ustępują produktom z plastiku. Modernizując budynek przed zimą, należy zwrócić baczną uwagę na współczynnik przepuszczalności cieplnej stolarki okiennej. Gwarantuje to nie tylko brak strat ciepła, ale także oszczędność węgla lub oleju opałowego. Wskaźnik izolacji termicznej musi być utrzymany na odpowiednim poziomie (tj. poniżej 0,8 W/m2), wówczas w mieszkaniu zapanują komfortowe warunki. Rezultat ogrzewania nie ucieka z budynku, a przez nieszczelności nie przenika chłód z zewnątrz.

Okna energooszczędne – ciesz się spokojem i ciszą w domu

Podejmując się ocieplenia budynku sprawdźmy kolejny ważny element – wskaźnik wygłuszania hałasu. Wybierzmy zespolone okna drewniane, jeśli chcemy uniknąć hałasu z ulicy. Niezwykle ważne są również precyzyjne uszczelki okienne – zapobiegają przenikaniu chłodu i przedostawaniu się dźwięków. Warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne, ponieważ współczesna technika zapewnia wygłuszenie niechcianego gwaru i optymalny komfort termiczny w mieszkaniu.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]