Projekty domów drewnianych z bali

14 maja 2022

Po więcej szczegółów o domy drewniane projekty kliknij tu.

Domy z bali to budowlany hit. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają wyjątkowo gustownie, ale są również funkcjonalne. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna nieruchomość

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają bardzo szybko, ponieważ są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Specjaliści podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. To kompozycja nowoczesności z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym elementom dają komfort taki sam jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – przyjazny mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to budynki wyprodukowane z organicznych materiałów, dlatego też są energooszczędne. Dzięki zastosowaniu drewna osoby chorujące na uczulenia odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba wykonywać kosztownej termomodernizacji. Ważnym plusem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można stawiać również poza sezonem, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]