Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

10 sierpnia 2019

Producent okien Małopolska - z unikalną ofertą zapoznasz się na www.oknostol.com.pl

Ekologiczne okna drewniane są niebywale szykowne i ponadczasowe. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od staroświeckich budynków po współczesne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co stanowi o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna krajowego

W dzisiejszych czasach okna drewniane są wytwarzane przy użyciu najnowszych metod, dzięki czemu zapewniają niebywale wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane prezentują się wyjątkowo pięknie, posiadają błyszczącą powierzchnię, klasyczne uchwyty. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna krajowego – np. sosny, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Okna drewniane są często kupowane w Polsce, ponieważ łączą organiczne tworzywa z innowacyjnymi metodami.

Producent okien drewnianych – ramy możesz samodzielnie odnawiać

Producent okien drewnianych zazwyczaj gwarantuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezproblemowe zamykanie oraz komfort. Organiczne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można samodzielnie je konserwować. Musimy też podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy także trwałe balustrady, doskonałe do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno jako element organiczny jest zupełnie nieszkodliwe dla środowiska, sprawdza się przy renowacji zabytków. Remontując wnętrze warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, wytrzymałe i harmonijne surowce drewniane.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]