Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

10 grudnia 2019

Jeśli potrzebujesz drzwi drewnianych, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y4ndrz5b

Oknostol jest firmą, która szczyci się 15-letnią praktyką w produkcji różnego typu modułów drzwi i okien drewnianych. Okres funkcjonowania na rynku sprawiło, że jej fachowcy gwarantują odbiorcom najlepszą jakość usług oraz wytwarzanych produktów. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale również najwyższa funkcjonalność, osiągnięte za pomocą zastosowania w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i montażu elementów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o osiągnięcie kilku ideałów: zadowolenia klienta, pełnego komfortu eksploatacji produktów, ich najwyższej jakości oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Produkowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to znakomite rozwiązanie dla konsumentówposzukujących nietypowych, ale trwałych i nieprzeciętnie ergonomicznych produktów. Zapewniają one domownikom maksymalny komfort – wydajnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz tworzą doskonałą izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów, dlatego są one wyposażone w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich niepowtarzalne, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z surowców najwyższej klasy, wobec tego zachowują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć także na polu kontaktów z klientem. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol otrzymuje darmowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego szkicu, bezbłędnie dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale też sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]