Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

30 maja 2019

Zamów kontenery na złom

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontenery budowlane – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy nierzadko stosowane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Nasza siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]