Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

10 marca 2021

Znajdź drzwi wewnętrzne drewniane na www.oknostol.com.pl.

Wspaniałym rozwiązaniem projektowym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym tonie, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne parametry i wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to ekologiczny materiał, który wykorzystany jako element aranżacji wnętrza sprawia, że staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a odpowiednio pielęgnowany może zachować się w nienaruszonym stanie nawet kilkadziesiąt lat. Nowoczesne techniki pozwalają bardzo dobrze łączyć właściwości drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co skutkuje produkcją drzwi charakteryzujących się gustownym designem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się niewielkim stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają odkształceniu) i stosowną izolacją termiczną. Możliwość wykończenia ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, że tego typu drzwi zauważymy w pomieszczeniach wielorakiego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach utrzymanych w stylistyce retro. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, sosny czy mahoniu, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody oraz krocie innych wariantów, które zachwycają estetyką i wspaniale się prezentują przez długi czas.

Szyby piaskowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Pragniesz zamontować w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub niekonwencjonalnej budowie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się powierzyć to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, techniczne doradztwo, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Firma Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych zamierzeń klienta i np. wykończyć je szybami – między innymi szkłem witrażowym, piaskowanym czy ornamentowym, co bez wątpienia zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają również wyposażone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]