Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

3 października 2019

Chcesz nabyć drzwi drewniane zewnętrzne? Wejdź na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Drzwi wejściowe spełniają kilka zadań – zabezpieczają przed włamaniem się złodziei, ochraniają mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych oraz separują od harmidru docierającego z ulicy. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Czy warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe – solidność i komfort cieplny

Kupno drzwi wejściowych to jeden z najistotniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją wytrzymałość i właściwości od lat cieszą się ogromną popularnością. Drewno wspaniale się prezentuje i można je wykończyć na sporo sposobów. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, iż w domu odczuwamy komfort termiczny, a przy tym rachunki za ogrzewanie są dużo niższe. Kupując drzwi do domu wypada wziąć pod uwagę modele o grubości 92 mm albo 68 mm. Z uwagi na swoje właściwości znacznym powodzeniem cieszą się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i odkształceniu, toteż wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi wejściowe są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają drzwi zewnętrzne?

Producenci oferują także wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w razie posiadania nietypowych otworów na drzwi. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla osób, którym zależy na niebagatelnym designie. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy skorzystać z oferty firmy, która realizuje indywidualne projekty na zlecenie, a zarazem gwarantuje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych można umieścić rewelacyjnie wyglądające szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą też wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, należy też położyć nacisk na pozostałe atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Są one trudne do wyłamania, bowiem obecnie często wyposażone są w zabezpieczenia antywłamaniowe. Gwarantuje to mieszkańcom doskonałą ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe są wyposażone także trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg drewniany lub aluminiowy. Obecnie przy wytwarzaniu drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najwyższej jakości lakierów, które osłaniają ich powierzchnię przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]