Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

17 października 2019

Pracownia architektoniczna oferuje rozległe spektrum usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w funkcjonalnym i komfortowym domu, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje kompleksowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie kontroluje zaawansowanie robót, planuje odbudowę budynku albo proponuje aranżację już istniejących domów, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz nowatorskich, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się spośród pozostałych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a równolegle przytulny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. kawiarnie, żłobki, apartamenty na wynajem czy obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, jak również specyfiki danego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może też zaplanować przestronne i funkcjonalne garderoby, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]