Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

30 stycznia 2019

Jeśli chcesz zamówić tabliczki na drzwi, koniecznie sprawdź www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi

W każdym budynku znaleźć można wiele najróżniejszych pokoi, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale także osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym cechują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są wykorzystywane?

Właściwe oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy w grę wchodzi biuro, przedszkole, sklep czy urząd – czytelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odnalezienie pokoju, który na dany moment jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać znajdujący się na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w zakładzie pracy dochodzi do zwolnienia pracownika, dane na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to więc oszczędzić niemałą ilość pieniędzy – nie trzeba wszak przeznaczać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzone zostały z myślą załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się na ten moment ogromną popularnością. Często na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz tego znaku jest więc bardzo czytelny. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się również przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasza siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]